اجتماعی

جام فوتبال مداحان برای آزادی زندانیان

محمد انصاری بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اولین جام فوتبال هیأت‌ها در روزهای شنبه و یکشنبه ۱۴ و ۱۵ بهمن‌ماه در پارک فناوری پردیس برگزار خواهد شد.

به گزارش آینا پرس، محمد انصاری بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس و مسئول آکادمی فوتبال و مرکز نیکوکاری هادی گفت: اولین جام فوتبال هیأت‌ها با حضور مداحان، با هدف آزادساری زندانیان غیرعمد برگزار می‌شود.

وی افزود: این مسابقات به همت آکادمی فوتبال و مرکز نیکوکاری هادی و مشارکت مؤسسه فرهنگی رسانه‌ای عقیق در روزهای شنبه و یکشنبه ۱۴ و ۱۵ بهمن‌ماه در پارک فناوری پردیس برگزار خواهد شد.

انصاری گفت: در این مسابقات ۸ تیم شامل حاج علی قربانی و هیأت عشاق الحسین (ع)، حاج سید رضا نریمانی و هیأت فدائیان حسین علیه‌السلام، حاج مهدی رسولی و هیأت ثارالله زنجان، محمدحسین پویانفر و هیأت ریحانه النبی، حاج حنیف طاهری و هیأت عبدالله بن حسن علیه‌السلام، حاج محمدرضا بذری و هیأت یا فاطمه الزهرا بابل، علی پورکاوه و هیأت احلی من العسل، محمد اسداللهی و هیأت ام‌المصائب بابل و حاج مجتبی رمضانی و هیأت کربلا رفسنجان حضور خواهند داشت.

بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این مسابقات امروز شنبه ۱۴ بهمن‌ماه بلافاصله بعد از مسابقه فوتبال ایران و ژاپن آغاز می‌شود و تا ساعت ۲۲ ادامه خواهد داشت.

وی گفت: روز یکشنبه ادامه بازی‌ها از ساعت ۱۵ تا نماز مغرب ادامه خواهد داشت. بعد از نماز مغرب مسابقه فینال و اختتامیه برگزار می‌شود.

انصاری تصریح کرد: حضور برای عموم مردم در این مسابقه آزاد است و به صورت نمادین هم بلیت فروشی داریم تا هرکس هر مبلغ می‌خواهد برای آزادسازی زندانیان غیرعمد کمک کند.

بازیکن سابق پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: عواید این مسابقات بناست برای آزادسازی زندانیان هزینه شود. مردم و خیرین هم می‌توانند مبالغ خود برای امر را به شماره کارت مرکز خیریه هادی ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۴۹۷۶۴۵ واریز کنند.

پیش‌تر هم جمعی از مداحان کشور در یکی بازی فوتبال دوستانه به مصاف تیم خیریه ابراهیم هادی رفتند که با عواید حاصل از آن ۳۱۳ کاپشن برای کودکان تهیه شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا