سیاسی

بارش ۲۵ میلیمتر باران در مشهد ظرف نیم ساعت

سرپرست مدیریت‌ بحران خراسان رضوی گفت: با وجود بارش ۲۵ میلیمتری در مشهد، خوشبختانه تاکنون گزارش خاصی درباره بروز مشکل نداشته‌ایم.

به گزارش آینا پرس، علی عباسی اظهارداشت: با وجود بارش ۲۵ میلیمتری در مشهد، تاکنون گزارش خاصی درباره بروز مشکل نداشته‌ایم.

وی افزود: تاکنون گزارش خاصی دربارهٔ بروز مشکل نداشته‌ایم. خیابان‌هایی که باید بسته می‌شد، توسط پلیس مسدود شده است.

عباسی با بیان اینکه آب‌گرفتگی در نقاط مختلف شهر داریم، افزود: ترافیک شهری در بسیاری از نقاط شهر ایجاد شده است، اما در مدیریت‌بحران آمادگی صددرصدی داریم.

سرپرست مدیریت‌ بحران خراسان رضوی خاطرنشان کرد: بارش قابل توجهی بود با توجه به هشدار نارنجی که اعلام کرده بودیم، در ایستگاه‌های مختلف بارش ها متفاوت بود و از ۱۸ میلیمتر تا ۲۵ میلیمتر را ظرف ۲۵ دقیقه در سطح شهر مشهد داشتیم که بی سابقه بوده است.

وی ادامه داد: طبیعی است که آبگرفتگی را در سطح شهر مشهد شاهد باشیم اما تا الان گزارشی مبنی بر مشکل حاد نداشتیم اما در بلواز جانباز، میدان فلسین و قاسم آباد، ترافیک شهری را نیز داریم.

عباسی خاطرنشان کرد: همه مسئولین و مدیران و نیروهای خدماتی در آماده باش صد درصدی هستند و تا الان گزارش خاصی مبنی بر وقوع حادثه نداشته‌ایم.

سرپرست مدیریت‌ بحران خراسان رضوی گفت: بارش سالیانه مشهد ۲۴۰ میلیمتر است که این بارش ۱۰ درصد بارش سالیانه شهر مشهد است.

وی در پایان از همشهریان در خواست کرد با توجه به بارش گسترده و پیش بینی ها مبنی بر تداوم بارندگی اکیدا از ترددهای غیر ضروری به ویژه در مناطقی که دارای آب افتادگی هستند خودداری و با نیروهای امدادی همکاری لازم را داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا