سیاسی

تداوم حملات موشکی حزب‌الله به شهرک‌های اسرائیل

حزب الله لبنان در ادامه حمایت از مردم غزه، امروز هم مناطقی مانند «الجلیل» واقع در شمال فلسطین اشغالی و چند مقر نظامی متعلق به رژیم صهیونیستی را هدف حملات موشکی قرار داد.

به گزارش آینا پرس، منابع خبری اسرائیلی بعد از ظهر روز شنبه از حملات موشکی از خاک لبنان به سمت شهرکهای صهیونیست‌نشین واقع در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.

منابع صهیونیستی ویدئوهایی از فعال شدن سامانه‌های پدافندی در شمال فلسطین منتشر کردند.

وبسایت «عرب-۴۸» خبر داد که سامانه پدافندی اسرائیل در منطقه الجلیل غربی فعال شده است. در این حملات، منطقه «معالی یوسف» هدف حمله قرار گرفت.

به گفته این پایگاه خبری، در جریان این حمله، شش موشک از جنوب لبنان شلیک شد که پس از آن، آژیرهای خطر به صدا درآمدند.

جنبش حزب الله لبنان هم در ادامه حمایت از مردم غزه که در قالب تداوم حملات به مواضع نظامیان اسرائیلی صورت می‌گیرد، امروز هم چند مقر دیگر را هدف حملات موشکی خود قرار داد. حزب الله صبح امروز، مقر «البغدادی» را با موشک دارای تخریب بالای «برکان» هدف قرار داد.

حمله بعدی مقاومت لبنان، ساعت ۱۵ و پنج دقیقه به وقت محلی بود. حمله مذکور، به مقر «قلعه هونین» صورت گرفت. ساعت ۱۶ نیز، نیروهای حزب الله، مقر «رویسه القرن» واقع در مزارع اشغالی «شبعا» را هدف قرا دادند.

حزب‌الله همچنین مقر «زبدین» را به فاصله پنج دقیقه از حمله قبلی خود، هدف قرار داد. نیروهای مقاومت لبنان همچنین با شلیک به سمت یک پهپاد اسرائیلی در مناطق مرزی فلسطین اشغالی، این پهپاد را مجبور به عقب‌نشینی کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا