سیاسی

۱۰۵ هزار میلیارد تومان برای اتمام طرح‌های نیمه‌تمام‌ در هرمزگان

رئیس‌جمهور با بیان این که در سفر به استان هرمزگان از جای جای این استان بازدید خواهد کرد، گفت: ۱۰۵ هزار میلیارد تومان پروژه در هرمزگان افتتاح می‌شود.

به گزارش آینا پرس، حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور صبح امروز (پنجشنبه) در بدو ورود به استان هرمزگان با استقبال دو تن از شیوخ اهل سنت و خانواده شهید مدافع حرم، اظهار کرد: از حضور در استان هرمزگان بسیار خرسند هستم و امیدوارم شهدا و جانبازان این تلاش برای توسعه و آبادانی کشور را از ما بپذیرند.

وی با اشاره به اقدامات دولت سیزدهم در حوزه‌های اقتصاد دریامحور، گردشگری، صنعت و… در استان هرمزگان، عنوان کرد: دور اول سفر با هدف رفع ضرورت‌های استان هرمزگان انجام و شد و امروز با تلاش مجموعه دولت شاهد رقم خوردن اتفاق خوبی هستیم و طرح‌های خوبی به بهره‌برداری رسیده است.

رئیس جمهور با اشاره به ساماندهی و تعیین تکلیف ده‌ها پروژه، بیان کرد: بالغ بر ۱۰۵ هزار میلیارد تومان اعتبار برای بهره‌برداری از پروژه‌های هرمزگان جذب شده است.

رئیسی با اشاره به سرکشی مستمر از پروژه‌های در حال اجرا در طول دولت سزدهم، بیان کرد: اغلب این پروژه‌ها در حوزه‌های ایجاد اشتغال، تولید و خدمات‌رسانی تعریف شده است.

وی با بیان اینکه حرکتی جهادی در استان هرمزگان شکل گرفته است، خاطرنشان کرد: در این دو روز که در استان هرمزگان حضور دارم از تمام نقاط استان بازدید خواهم کرد و امورات مربوط به استان را بررسی خواهم کرد.

رئیس جمهور ضمن تقدیر از نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، گفت: حمایت‌های نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان از مجموعه دولت و تلاش برای همراه کردن مردم برای تحقق امورحاکمیت تقش مهمی در توسعه استان هرمزگان دارد که شایسته قدردانی است.

رئیسی بیان کرد: مشکلات استان هرمزگان را در دو سطح شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان هرمزگان وشوراهای عالی مرتبط پیگیری خواهیم کرد و موضوعات را تا حصول نتیجه رها نخواهیم کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا